Formular inregistrare





Masculin
Feminin





Nr. echipa Zi Ora Inregistrare Reinregistrare
1 Monday 13:00 PM
2 Monday 15:00 PM
3 Monday 17:00 PM
4 Monday 19:00 PM
5 Monday 21:00 PM
6 Tuesday 13:00 PM
7 Tuesday 15:00 PM
8 Tuesday 17:00 PM
9 Tuesday 19:00 PM
10 Tuesday 21:00 PM
11 Wednesday 13:00 PM
12 Wednesday 15:00 PM
13 Wednesday 17:00 PM
14 Wednesday 19:00 PM
15 Wednesday 21:00 PM
16 Thursday 13:00 PM
17 Thursday 15:00 PM
18 Thursday 17:00 PM
19 Thursday 19:00 PM
20 Thursday 21:00 PM
21 Friday 13:00 PM
22 Friday 15:00 PM
23 Friday 17:00 PM
24 Friday 19:00 PM
25 Friday 21:00 PM
26 Saturday 11:00 AM
27 Saturday 13:00 PM
28 Saturday 15:00 PM
29 Saturday 17:00 PM
30 Saturday 19:00 PM
31 Saturday 21:00 PM
 

Lista meciuri cu participanti

Monday 13:00 PM 15:00 PM 17:00 PM 19:00 PM 21:00 PM
  Luni S1
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Luni S2
11 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Luni S3
11 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Luni S4
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Luni S5
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Tuesday 13:00 PM 15:00 PM 17:00 PM 19:00 PM 21:00 PM
  Marti S1
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Marti S2
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Marti S3
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Marti S4
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Marti S5
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Wednesday 13:00 PM 15:00 PM 17:00 PM 19:00 PM 21:00 PM
  Miercuri S1
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Miercuri S2
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Miercuri S3
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Miercuri S4
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Miercuri S5
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Thursday 13:00 PM 15:00 PM 17:00 PM 19:00 PM 21:00 PM
  Joi S1
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Joi S2
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Joi S3
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Joi S4
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Joi S5
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Friday 13:00 PM 15:00 PM 17:00 PM 19:00 PM 21:00 PM
  Vineri S1
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Vineri S2
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Vineri S3
10 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Vineri S4
10 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Vineri S5
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Saturday 11:00 AM 13:00 PM 15:00 PM 17:00 PM 19:00 PM 21:00 PM
  Sambata S1
10 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Sambata S2
10 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Sambata S3
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Sambata S4
12 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Sambata S5
7 inregistrari ramase
Lista inregistrari
Sambata S6
8 inregistrari ramase
Lista inregistrari

Lista de așteptare se înregistrează la recepția din centrul de bowling, sau prin e-mail la bowling(at)septimia.ro