Fotbal - înscireri, rezultate

FOTBAL ECHIPE ÎNSCRISE

GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
Millenium FC Imperial Wet Inforeg IPSE
5LETT Szentkiraly Bögöz Lövéte
Roseal SC Székelykereszturi Egyesülés Hadnagy Viacolor Videoton baráti kör
Hosszabitas SZFC Páwák Golimpiákosz SE
The Farm Korondi Ifjúság Ambició  
Vineri- 13 iulie:
1. 17.00 - 17.35 : Millenium FC - 5LETT   -  
2. 17.35 - 18.10 : Hosszabitas - The Farm   -  
3. 18.10 - 18.45 : Imperial Wet - Szentkiraly   -  
4. 18.45 - 19.20 : SZFC - Korondi Ifjúság   -  
5. 19.20 - 19.55 : Inforeg - Bögöz   -  
6. 19.55 - 20.30 : Páwák - Ambició   -  
7. 20.30 - 21.05 : IPSE - Lövéte   -  
8. 21.05 - 21.40 : Videoton baráti kör - Golimpiákosz SE   -  
Sâmbătă– 14 iulie:
9. 9.00 - 9.35 : Millenium FC - Roseal SC   -  
10. 9.35 - 10.10 : 5LETT - The Farm   -  
11. 10.10 - 10.45 : Imperial Wet - Székelykereszturi Egyesülés   -  
12. 10.45 - 11.20 : Szentkiraly - Korondi Ifjúság   -  
13. 11.20 - 11.55 : Inforeg - Hadnagy Viacolor   -  
14. 11.55 - 12.30 : Bögöz - Ambició   -  
15. 12.30 - 13.05 : Videoton baráti kör - IPSE   -  
16. 13.05 - 13.40 : Golimpiákosz SE - Lövéte   -  
17. 13.40 - 14.15 : Roseal SC - 5LETT   -  
18. 14.15 - 14.50 : Hosszabitas - Millenium FC   -  
19. 14.50 - 15.25 : Székelykereszturi Egyesülés - Szentkiraly   -  
20. 15.25 - 16.00 : SZFC - Imperial Wet   -  
21. 16.00 - 16.35 : Hadnagy Viacolor - Bögöz   -  
22. 16.35 - 17.10 : Páwák - Inforeg   -  
23. 17.10 - 17.45 : IPSE - Golimpiákosz SE   -  
24. 17.45 - 18.20 : Lövéte - Videoton baráti kör   -  
25. 18.20 - 18.55 : The Farm - Millenium FC   -  
26. 18.55 - 19.30 : Roseal SC - Hosszabitas   -  
27. 19.30 - 20.05 : Korondi Ifjúság - Imperial Wet   -  
28. 20.05 - 20.40 : Székelykereszturi Egyesülés - SZFC   -  
29. 20.40 - 21.15 : Ambició - Inforeg   -  
30. 21.15 - 21.50 : Hadnagy Viacolor - Páwák   -  
Duminică 15 iulie:
31. 8.30 - 9.05 : 5LETT - Hosszabitas   -  
32. 9.05 - 9.40 : The Farm - Roseal SC   -  
33. 9.40 - 10.15 : Szentkiraly - SZFC   -  
34. 10.15 - 10.50 : Korondi Ifjúság - Székelykereszturi Egyesülés   -  
35. 10.50 - 11.25 : Bögöz - Páwák   -  
36. 11.25 - 12.00 : Ambició - Hadnagy Viacolor   -  
37. 12.00 - 12.40 : A I. - B II.   -  
38. 12.40 - 13.20 : C I. - D II.   -  
39. 13.20 - 14.00 : A II. - B I.   -  
40. 14.00 - 14.40 : C II. - D I.   -  
41. 14.40 - 15.20 : GY(A I.-B II.) - GY(C I.-D II.)   -  
42. 15.20 - 16.00 : GY(A II. -B I.) - GY(C II.-D I.)   -  
43. 16.00 - 16.40 : Finala mică   -  
44. 16.40 - 17.20 : FINALA   -  
PREMIERE